Uwaga – zmiana terminu szkolenia „Kto się czubi ten się lubi? O skutecznym radzeniu sobie z konfliktem w organizacji”. Nowy termin to 9 września 2017 r.
Wydłużyliśmy również termin przyjmowania zgłoszeń na szkolenie – do 4 września do godz. 12:00.
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Kto się czubi ten się lubi? O skutecznym radzeniu sobie z konfliktem w organizacji”, które odbędzie się w Łodzi w dniu 9 września 2017 r.
Termin: 9 września (sobota) 2017 r., godz. 9:00 – 17:00
Miejsce: Fundacja 11 Muz, ul. Piramowicza 11/13, Łódź
Kto może wziąć udział w szkoleniu?
Zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej:
- prowadzących działalność ekonomiczną (fundacji i stowarzyszeń zarejestrowanych w Rejestrze Przedsiębiorców i/lub prowadzących aktywną działalność odpłatną pożytku publicznego, spółdzielni socjalnych i spółek non profit) oraz jednocześnie
- zarejestrowanych na terenie subregionu I województwa łódzkiego, tj. powiatów łaskiego, zduńskowolskiego, łódzkiego-wschodniego, pabianickiego, tomaszowskiego, opoczyńskiego i rawskiego.
W szkoleniu mogą wziąć udział pracownicy, współpracownicy i wolontariusze organizacji.
Skrócony program szkolenia:
- Konflikt – jego przyczyny i skutki (pozytywne i negatywne).
- Komunikacja przy zarządzaniu konfliktem w zespole i w organizacji.
- Zarządzanie konfliktem.
- Rozwiązywanie konfliktów.
Zapoznaj się z pełnym programem szkolenia (pdf)
Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu?
Ponieważ konflikt jest nieodłączną częścią życia każdej organizacji. Może stanowić przyczynę napięcia, walki, a nawet rozpadu organizacji – albo być okazją do usuwania słabości, wzmacniania zespołu i rozwoju. To, który z tych scenariuszy się zrealizuje, zależy od umiejętności interpersonalnych członków zespołu, od świadomości, czym tak naprawdę jest konflikt i jak wykorzystać jego pojawienie się z pożytkiem dla organizacji.
Jaki jest cel szkolenia?
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktyczną wiedzą na temat źródeł oraz przebiegu konfliktu, jego możliwych skutków. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób efektywnie zarządzać konfliktem i jaką rolę w tym zakresie odgrywa komunikacja.
Szkolenie poprowadzi
Magda Doliwa-Górska – absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz elitarnej Szkoły Przywództwa Igora Janke. Ukończyła Śląską Szkołę Trenerów oraz Akademię Coachingu (modele: Co-Active Essential i CoachWise), akredytowaną przez International Coach Federation – największą i najstarszą organizację zrzeszającą coachów na świecie. Członek Rady Programowej think-tanku Instytutu Spraw Obywatelskich (INSPRO). Mentor w programie Youth Business Poland (2012) oraz w Akademii Przywództwa Liderów Oświaty. Jest coachem (m.in.) dla liderów, pierwszej w Polsce Kuźni Kampanierów. Udziela się, jako dydaktyk, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie innym. Zrealizowała dotąd ponad 1000 godzin coachingu indywidualnego i trójstronnego. Odbyła ponad 200 godzin szkoleń właściwych dla coachingu. Od września 2016 r., z powodzeniem bierze udział w kolejnych etapach rekrutacji do prestiżowego, międzynarodowego programu mentoringowego #100CoachesProgram Marshalla Goldsmitha – światowego lidera w Executive Coachingu http://www.marshallgoldsmith.com/ Obszarem jej zainteresowań jest zawodowy i osobisty rozwój ludzi, w szczególności kobiet. Zarządzała ogólnopolskimi i międzynarodowymi kampaniami, których celem było wprowadzanie zmian w życiu społecznym.
Zgłoszenia przyjmujemy do 4 września do godz. 12:00.
Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (doc) i podpisany (zeskanowany/ sfotografowany) przesłać na adres e-mail aleksandra.podkonska@instytut.lodz.pl do dn. 4 września 2017 r., godz. 12.00. Formularz można również dostarczyć pocztą (liczy się data wpływu) na adres: Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) ul. Pomorska 40, 91-408 Łódź. Zgłoszenie można także złożyć osobiście w biurze INSPRO w Łodzi przy ul. Pomorskiej 40 lub przesłać faxem na numer: 42 630 17 49.
W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do zaproszenie max. 2 osób z jednej organizacji.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
Aleksandra Podkońska: aleksandra.podkonska@instytut.lodz.pl, tel. 519 300 647 | 42 630 17 49
Ważne dokumenty:
Jeśli po raz pierwszy chcesz skorzystać ze wsparcia Centrum KLUCZ, zapoznaj się z regulaminem projektu. Wypełnij również formularze uczestnika projektu.
Regulamin udziału w projekcie (pdf)
Formularz Dane instytucji (doc)
Formularz Dane indywidualne (doc)
Pomoc de minimis
Usługi dla podmiotów prowadzących działalność ekonomiczną (tj. aktywną działalność odpłatną i/lub posiadające wpis do Rejestru Przedsiębiorców) objęte są udzieleniem pomocy de minimis. Jeśli reprezentujesz taki podmiot, wypełnij formularz informacji i oświadczenie oraz zapoznaj się ze wzorem umowy.